Прийом замовлень:
9:00 - 19:00 Пн-Пт
Замовлення по телефонам:
+38 (044) 49-400-85
+38 (063) 49-400-85
+38 (050) 87-165-11
skype
[email protected]
 
Кошик порожній
 

Cisco переосмислює безпеку центрів обробки даних і хмар в епоху ШІ

 Компанія Cisco (NASDAQ: CSCO), лідер у галузі безпеки та мереж, сьогодні оприлюднила радикально новий підхід до захисту центрів обробки даних і хмар у відповідь на зростаючі вимоги до ІТ-інфраструктури, які висуває революція ШІ. Cisco переробляє те, як ми використовуємо та захищаємо штучний інтелект та інші сучасні робочі навантаження за допомогою першої в галузі Cisco Hypershield. Завдяки цій безпрецедентній інновації Cisco схиляє чашу терезів на користь захисників, спираючись на свої нещодавні оголошення про прискорення інфраструктури штучного інтелекту за допомогою комутації Ethernet, кремнію та обчислювального портфоліо Cisco.

Cisco Hypershield захищає додатки, пристрої та дані в загальнодоступних і приватних центрах обробки даних, хмарах і фізичних місцях – усюди, де це потрібно клієнтам. Розроблений і створений з урахуванням штучного інтелекту з самого початку, Hypershield дозволяє організаціям досягти результатів у сфері безпеки, які перевершують те, що було можливо за допомогою самих людей.
«Cisco Hypershield — одна з найважливіших інновацій у сфері безпеки в нашій історії, — сказав Чак Роббінс, голова та генеральний директор Cisco. «Завдяки нашим перевагам у даних і сильній стороні платформ безпеки, інфраструктури та можливості спостереження Cisco має унікальні можливості допомогти нашим клієнтам використовувати потужність штучного інтелекту».
Hypershield — це нова революційна архітектура безпеки. Його створено за технологією, спочатку розробленою для гіпермасштабованих публічних хмар, і тепер доступна для ІТ-команд підприємств будь-якого розміру. Hypershield — скоріше тканина, ніж огорожа, що дозволяє розміщувати засоби безпеки скрізь, де це потрібно. Кожна служба додатків у центрі обробки даних. Кожен кластер Kubernetes у публічній хмарі. Кожен контейнер і віртуальна машина (VM). Він навіть може перетворити кожен мережевий порт на високоефективну точку забезпечення безпеки, забезпечуючи абсолютно нові можливості безпеки не лише в хмарах, але й у центрі обробки даних, на заводі чи в лікарняній кімнаті. Ця нова технологія блокує експлойти додатків за лічені хвилини та зупиняє бічні рухи.
«Штучний інтелект має потенціал, щоб надати 8 мільярдам людей у ​​світі такий же вплив, як 80 мільярдів. З такою великою кількістю ми маємо переосмислити роль центру обробки даних — як центри обробки даних підключаються, захищаються, працюють і масштабуються», — сказав Джіту Пател, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер із безпеки та співпраці Cisco. «Потужність Cisco Hypershield полягає в тому, що він може забезпечувати безпеку будь-де, де вам це потрібно: у програмному забезпеченні, на сервері, а в майбутньому навіть у мережевому комутаторі. Коли у вас є розподілена система, яка може включати сотні тисяч точок контролю, спрощене керування є критично важливим. І ми повинні бути на порядки більш автономними за на порядки менших витрат».
Забезпечення безпеки за допомогою Hypershield відбувається на трьох різних рівнях: у програмному забезпеченні, у віртуальних машинах, у мережевих і обчислювальних серверах і пристроях, використовуючи ті самі потужні апаратні прискорювачі, які широко використовуються у високопродуктивних обчисленнях і гіпермасштабованих публічних хмарах.
 Hypershield побудовано на трьох ключових стовпах:
  1. AI-Native: створений і розроблений із самого початку, щоб бути автономним і передбачуваним, Hypershield справляється сам з собою, щойно заслужить довіру, що робить можливим гіперрозподілений підхід у масштабі.
  2. Cloud-Native: Hypershield побудовано на eBPF з відкритим кодом, механізмі за замовчуванням для підключення та захисту хмарних робочих навантажень у гіпермасштабованій хмарі. На початку цього місяця Cisco придбала провідного постачальника eBPF для підприємств Isovalent.
  3. Гіперрозподілений: Cisco повністю переосмислює принцип роботи традиційної мережевої безпеки, вбудовуючи розширені елементи керування безпекою в сервери та саму мережеву структуру. Hypershield охоплює всі хмари та використовує апаратне прискорення, як-от блоки обробки даних (DPU), для аналізу та реагування на аномалії в поведінці програм і мережі. Це зміщує захист ближче до робочих навантажень, які потребують захисту.