Прийом замовлень:
9:00 - 19:00 Пн-Пт
Замовлення по телефонам:
+38 (044) 49-400-85
+38 (063) 49-400-85
+38 (050) 87-165-11
skype
[email protected]
 
Кошик порожній
 

Нові пропозиції від Cisco для Microsoft SQL Server

Компанія Cisco випустила рішення для Центрів обробки даних, які підтримують сумісність програмного забезпечення Microsoft, призначеним для реалізації високопродуктивних сховищ даних.

  Референсна архітектура рішення застосовна для середнього та великого бізнесу, де потрібно реалізувати масштабну систему зберігання даних. Рішення характеризується швидкою продуктивністю, ємністю, значною масштабованістю та економічністю те найголовніше. Рішення Cisco UCS здатні працювати з системами зберігання даних EMC та NetApp.

  Архітектура рішення представлена Cisco з упором на максимальну оптимізацію оперативної обробки даних (OLTP). Нормативне керівництво надає клієнтам найповнішу інформаційну та технічну підтримку.

  Використання унікальних можливостей Cisco Unified Computing System (UCS) для роботи з окремими рішеннями з лінійки Microsoft SQL Server дозволяє збільшити швидкість розгортання програмного забезпечення, знизити складність ІТ-інфраструктури, а також збільшити економічну ефективність застосування продукту.

  Остання новинка серед таких технологій Microsoft SQL Server 2008 R2 Fast Track Data Warehouse 3.0 для Cisco UCS.