PA-4E1G/120
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
Технічні характеристики Cisco PA-4E1G/120:
Тип порту E1 G.703
Кількість портів 4
Імпеданс 120 Ом (сбалансований)
Швидкість передачі 2,048 Мбіт/с на порт
Тип з'єднання Серійний
Тип кабелю Кручена пара
Формат кадрів Формований та неформований
Тип роз'єму DB-15 (15-контактний D-роз'єм)
Підтримка CRC4 Так
Підтримка лупбеку Місцевий та віддалений
Підтримка фракціонування Так, від 64 до 1984 кбіт/с
Форм-фактор Вставний модуль
Операційна температура 0°C - 40°C
Температура зберігання -40°C - 70°C
Розміри 25,4 мм (висота) × 168 мм (ширина) × 177,8 мм (глибина)