SM-X-8FXS/12FXO=
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
Технічні характеристики Cisco SM-X-8FXS/12FXO=:
Тип роз'єму RJ-21 (8 FXS, 12 FXO)
Сумісність Маршрутизатори Cisco ISR 4331, 4351, 4451
Виробник Cisco
Кількість в упаковці 1
Модель SM-X-8FXS/12FXO
Тип Модуль аналогового голосового сервісу
Форм-фактор Одинарний вставний модуль (single-wide)
Тип з'єднання Провідне
Підтримка портів 8 x FXS, 12 x FXO
Підтримка протоколів SCCP, H.323, SIP, MGCP, RTP, SRTP
Підтримка кодеків G.711, G.729a, G.726, G.722, iLBC, GSM-AMR-NB, iSAC
Функції DTMF, VAD, ехо-компенсація до 128 мс, T.38, модемний пас-тру, MWI, GR-909, Caller ID
Потужність споживання 53,55 Вт
Напруга живлення 12 В (від бэкплейну)
Розміри (В x Ш x Д) 4,02 x 18,9 x 19,3 см
Вага 0,86 кг
Діапазон робочих температур 0°C – 40°C
Діапазон температур зберігання -40°C – 70°C
Вологість 5% – 85% (без конденсації)
Сигналізація FXS Loop-start, ground-start, DID
Сигналізація FXO Loop-start, ground-start
Довжина лінії FXS До 5500 м (24 AWG)