ME-3600X-24CX-M
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
Промислові комутатори Cisco сімейства ME&Me;
Технічні характеристики комутатора Cisco ME-3600X-24CX-M:
Модель
ME-3600X-24CX-M=
Опис
— 24 GE портами ( 8 dual-purpose (10/100/1000 and SFP), 16 SFP);
— 4 10-Gigabit Ethernet Small Form-Factor Pluggable (XFP) портами;
— 16 T1/E1 портами;
— 4 OC3 портами.
Інтерфейси та порти
Індикатори
Кількість портів 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Кількість слотів SFP
Продуктивність
Підтримувана швидкість
10/100/1000
Швидкість передачі (макс)
48
Технічні характеристики
Оперативна пам'ять, Мб
2048
Флеш-пам'ять, Мб
128
Кількість VLAN
Додатково
Up to 4000 egress queues per system
Так
Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ)
Так
Priority Queuing
2-rate3-color (2R3C) ingress Policing, Egress Policing (1R2C) for LLQ
Ingress and Egress marking (CoS, DSCP, MPLS Experimental Bits)
Egress shaping per port and per queue
Modular QoS CLI (MQC)
3-level H-QoS
Classification based on inner and outer class of service (CoS) or VLAN ID
Copy inner to outer CoS
Weighted Random Early Detection (WRED)
IPV6 QoS
Харчування
Пристрій живлення AC power supply/DC power supply
Параметри електроживлення AC input voltage and frequency:
100 — 240VAC, 50 — 60Hz, DC input voltages 18V to 32VDC, 36V to 72VDC.
Підтримка Redundant Power Supply (Internal)
Підтримка Remote Power Supply (External)
Ні
Фізичні характеристики
Форм-фактор
2RU
Монтаж в стійку
Вага, кг
11,6
Розміри (ширина х глибина х висота), см
8.89 см x 44.45 см x 39.37 см
Робоча температура
-45°C — +65°C
Робоча вологість
5 to 85% (noncondensing)