CBS350-24FP-4G-EU
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
  • 24 порти 10/100/1000 Мбіт/с
  • 4 Gigabit Ethernet SFP
  • Живлення PoE+ (370 Вт)
  • 1 вентилятор
  • Внутрішнє живлення
  • Мережний протокол STP
  • Підтримка VLAN
  • Коммутація 2-го рівня, підтримка VLAN, якість обслуговування QoS
  • Розширений захист від загроз IPv6
  • Статична маршрутизація IPv4 / IPv6
Характеристика Значення
Кількість портів 24 x 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою PoE+
Порти SFP 4 x 1G SFP
Загальний бюджет PoE 370 Вт
Пропускна здатність 56 Гбіт/с
Таблиця MAC-адрес 16 000 записів
Підтримка Jumbo кадрів До 9 216 байт
QoS Підтримка пріоритетизації трафіку
Керування Web GUI, SNMP, CLI
Підтримка IPv6 Так
Форм-фактор 1U, монтаж у стійку
Охолодження Активне (вентиляторне)
Живлення Від мережі 100–240 В (50/60 Гц)
Розміри (Ш x В x Г) 445 x 44 x 350 мм
Вага 4,5 кг
Сертифікації UL 60950, FCC Part 15 A, CSA 22.2