CBS350-24P-4G-EU
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
  • 24 порти 10/100/1000 Мбіт/с
  • 4 Gigabit Ethernet SFP
  • Живлення PoE+ (195 Вт)
  • Безвентиляторний
  • Внутрішнє живлення
  • Мережний протокол STP
  • Підтримка VLAN
  • Комутація 2-го рівня, підтримка VLAN, якість обслуговування QoS
  • Розширений захист від загроз IPv6
  • Статична маршрутизація IPv4 / IPv6
Характеристика Значення
Кількість портів Ethernet 24 x 10/100/1000 Мбіт/с (PoE+)
Uplink-порти 4 x SFP
Загальний бюджет PoE 195 Вт
Комутаційна здатність 56 Гбіт/с
Продуктивність пересилання 41,66 млн пакетів/сек
MAC-адресна таблиця 16 000 записів
Буфер памʼяті для пакетів 12 МБ
Підтримка Jumbo кадрів до 9 216 байт
Кількість VLAN до 4 094
Управління Web GUI, CLI, SNMP, RMON, Cisco Business Dashboard
Форм-фактор 1U, для монтажу у стійку
Розміри 445 x 44 x 350 мм
Вага приблизно 4,5 кг
Живлення 100–240 В AC, 50–60 Гц