CBS350-48T-4X-EU
Виробник:
Cisco
Наявність:
Є в наявності
  • 48 портів 10/100/1000 Мбіт/с
  • 4 порти 10G SFP+
  • 1 вентилятор
  • Внутрішнє живлення
  • Мережний протокол STP
  • Підтримка VLAN
  • Комутація 2-го рівня, підтримка VLAN, якість обслуговування QoS
  • Розширений захист від загроз IPv6
  • Статична маршрутизація IPv4 / IPv6
Характеристика Значення
Модель Cisco CBS350-48T-4X-EU
Тип пристрою Керований комутатор рівня 3
Кількість портів 48 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ-45
Аплінк-порти 4 x SFP+ 10G
PoE Немає
Комутаційна здатність 176 Гбіт/с
Продуктивність 130,95 мп/с
Таблиця MAC-адрес 16 000 записів
Підтримка VLAN До 4 096 VLAN
Маршрутизація Статична, RIP, OSPF
Безпека 802.1X, ACL, DHCP Snooping, Port Security
QoS 8 черг пріоритетів, DiffServ, CoS
Керування Web GUI, CLI, SNMP, RMON
Підтримка стекування Так
Живлення 100–240 В, 50–60 Гц
Споживана потужність Макс. 43,3 Вт
Розміри 440 x 44 x 350 мм
Вага 3,84 кг
Робоча температура 0°C до 50°C